SMRK TROJANOVICE

Levné ubytování v Beskydech

Dnes je 03. června 2020
sipka

Aktivity

Letní aktivity:

Prostředí nabízí bohatou nabídku sportovních a rekreačních aktivit. Na nedaleké Pustevny Vás vyveze sedačková lanovka,  po turistické značce můžete dojít k soše Radegasta, případně až ke kapličce Cyrila a Metoděje s nádhernou vyhlídkou do kraje. Na Pustevnách je také půjčovna koloběžek, kdy na koloběžce jedete cca 4 km do Trojanovic. V blízkosti chaty se nachází největší horský lanový park - Tarzánie a půjčovna čtyřkolek.

Celé Beskydy jsou protkány sítí značených tras, které jsou využívány cykloturisty. Moravskoslezské Beskydy jsou rájem pro houbaře a sběratele lesních plodů.

Ke koupání je možné využít nedaleký aquapark a vyhřívané koupaliště s tobogánem ve Frenštátě pod Radhoštěm vzdálené 4 km nebo koupaliště v Rožnově p.R. vzdálené 10 km. Další možností je osvěžení v horském potůčku Lomná přímo u chaty.

V nedalekém Rožnově pod Radhoštěm najdete paintball a adrenalin park (zorbování, G-JUMP, lanová dráha a další sportovní aktivity.

Městečko Štramberk Vás okouzlí krásným náměstím, hradem Trúba s rozhlednou, jeskyní Šipkou: vzdálenost 10 km. V Hukvaldech se můžete projít na hrad a navštívit muzeum L. Janáčka: vzdálenost 15 km. V Kopřivnici je automobilové muzeum Tatra: vzdálenst 10 km. V Rožnově pod Radhoštěm se nachází skanzen lidové architektury. 

Ve 200 m vzdáleném hotelu  od chaty je možno navštívit restauraci, bistro, saunu, masáže, solárium, bowling, vinný sklípek, zapůjčit horská kola nebo si objednat jeden z mnoha zážitkových balíčků.

 

Zimní aktivity:

Milovníci zimních sportů mají možnost  lyžování na 11-ti sjezdovkách na Pustevnách. Bílá stopa běžkařům nabízí několik pěkných horských hřebenovek s krásným výhledem na celé Beskydy a Valašsko. Děti mají možnost sáňkování i bobování.